najlepsza strona o najlepszym rysowniku!

Archiwum wiadomości

Nowy dział na stronie

października
12
2013

Po wizycie Dona w Polsce na stronie pojawił się mały dział poświęcony temu wydarzeniu - zdjęcia i krótką relację możecie przeczytać tutaj. Wkrótce dział zostanie rozszerzony o wywiady (dzięki uprzejmości fanzinu DiPol).

Don Rosa już w Łodzi!

października
2
2013

Jak donosi oficjalny fanpage Festiwalu Komiksu w Łodzi Don Rosa przybył już na miejsce i zapewne będzie możliwość spotkać go jeszcze przed rozpoczęciem właściwego MFKiG.

Dokładny plan jazdy - Don Rosa w Polsce!

września
26
2013

Znamy już dokładny plan wizyty Dona Rosy w Polsce. Artysta pojawi się na 24 Międzynarodowym Festiwalu Gier i Komiksów w Łodzi w sobotę - od godziny 13:30 będzie rozdawał autografy na płycie Atlas Areny, a w niedzielę - już od 11. O 14:30 rozpocznie się prelekcja w sali A - Don Rosa vs. Kaczor Donald.

Do zobaczenia w Łodzi!

Don Rosa w Polsce!

września
22
2013

Jak zapewne większość z Was już wie, Don w dniach 5-6 października zaszczyci swoją obecnością Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier w Łodzi. Impreza odbędzie się w Atlas Arenie na ul. Bandurskiego.

Jedyne informacje, jakie do tej pory udostępniono mówią, że Rosa będzie składał autografy w sobotę i niedzielę, a spotkanie z publicznością odbędzie się w niedzielę, jednak plany mogą ulec zmianie.

Witajcie na nowym donrosa.cba.pl!

września
22
2013

Cześć!

Po bardzo długiej przerwie, spowodowanej wieloma zawirowaniami (utrata domeny, strata kopii zapasowej etc.) strona powraca całkowicie odmieniona. Wiele starych działów zostało połączonych ze sobą, by ułatwić Wam jak najłatwiejszy dostęp do całości wiedzy o danym dziele Rosy. Artykuły przybrały również bardziej poważny wygląd oraz zostały merytorycznie poprawione. Wygląd strony również uległ przeobrażeniu - jest zdecydowanie bardziej minimalistyczny i kolorowy.

Mam nadzieję, że strona robi na Was pozytywne wrażenie i będziecie często ją odwiedzać!

Mateusz

Strona by Mateusz Sobieski © 2013-2014. Szczególne podziękowania dla WDCmaniaka za tłumaczenia artykułów i Centrum Komiksów Disneya za skany pierwszych stron komiksów.
Niniejsza strona fanów Disneya nie jest w żaden sposób wspierana, sponsorowana przez The Walt Disney Company, ani powiązana z żadnym z jej oddziałów.
Prawa do obrazów należą do Dona Rosy oraz innych podmiotów (np. Disney) oraz zostały wykonane samodzielnie bądź zaczerpnięte ze stron D.U.C.K.man, DUCKhunt, Duckmania, Don McDuck lub I.N.D.U.C.K.S.